header
menu

Наша історія

1992 рік. На вул. Військових Ветеранів утворено допоміжну неповну середню школу-садок №1 для дітей з вадами інтелекту. Постала вона на базі дитячого садка з учнів 1-4 класів, які навчались в середній загальноосвітній школі-інтернаті №1.

1995 рік. На вул. Чернишевського утворено спеціальну школу-садок І ступеня для дітей з вадами опорно-рухового апарату.

1997 рік. На вул. Хоткевича утворено реабілітаційно-педагогічний центр. Він почав функціонувати в приміщенні дошкільного навчального закладу №15 завдяки ініціативі батків дітей з інвалідністю.

2000 рік. З метою покращення роботи з дітьми з інвалідністю, створення цілісної системи їх реабілітації та підготовки до життя на базі вищезгаданих закладів рішенням ІV сесії Івано-Франківської міської ради 11 липня 2000 року утворено навчально-реабілітаційний центр, який розпочав свою роботу з 1 вересня 2000 року.

НРЦ отримав статус закладу освіти, який забезпечує умови для відновлення здоров’я, соціальної адаптації, професійної орієнтації дітей, що мають вади психофізичного розвитку.

Першим директором призначено директора допоміжної школи Малюту Ярослава, який працював на цій посаді до 2017 року.

З 2018 року директором НРЦ є Демків Віталій.


Структура закладу

Навчально-реабілітаційний центр включає в себе:


Кадровий склад:

Матеріально-технічне забезпечення

НРЦ має:


Наша мета

Метою роботи навчально-реабілітаційного центру є здійснення комплексної психологічної, педагогічної, медичної та фізичної реабілітації вихованців, досягнення кожною дитиною максимально можливої корекції окремої чи комбінованих вад.


Шляхи реалізації мети:


Установчі документи